Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paola

Është emri yt Paola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Paolo
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Pol, Pul, Paul, Phil, Pal, Polo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Ola, Bela, Loke, Pala, Skamm Vellaa, Jam Paola, Paluqe, Cola-Cola, Loku, Pola, Pajola, Parola, Skam Mote
Emrat e vëllezërve:Skam, Albion, Blendi, Elton, Ali, Isuf, Patrik, Vincens Pistulli, Vincens Pistullo
Emrat e motrave:Livia, Alda, Egla, Gesta, Arjela, Leonora, Liza, Pamela, Megan, Francesca, Skam
Facebook:

+/- 69530 Paola's në Facebook. Pozicioni #1260
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 italian emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 spanjisht emrat - Emrat popullore në Pakistan - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Paola


Paola ( 18 vjeç) 2016-03-23
Super
Paola ( 18 vjeç) 2017-04-10
Dua te di cfar kuptimi ma emri im
Paola ( 18 vjeç) 2017-06-14
Me pelqen shm
Paola ( 18 vjeç) 2020-09-20
jam e lumtur
Paola 2020-10-19
super emer
Paola ( 18 vjeç) 2021-02-11
Jo
Paola ( 21 vjeç) 2021-03-20
❤️❤️
Paola ( 15 vjeç) 2021-04-30
Emri paola eshte emer shum I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paola? Voto për emrin tënd