Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Pol

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Pol.
Është emri yt Pol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paulus
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Paul, Pul, Phil, Pal, Polo, Pille
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anela
Facebook:

+/- 7990 Pol's në Facebook. Pozicioni #7045
Kategoritë:Emrat Katalonje - Emrat e shkurtër - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga PolPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pol? Voto për emrin tënd