Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pille

Është emri yt Pille? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bille
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Pol, Paul, Pul, Phil, Pal, Polo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
4/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 730 Pille's në Facebook. Pozicioni #42987
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga PillePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pille? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pille? Voto për emrin tënd