Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pablo

Është emri yt Pablo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paulus
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pol, Pul, Paul, Phil, Pal, Polo, Pille
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 177 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 127 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 167 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 168 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 108355 Pablo's në Facebook. Pozicioni #892
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore rumun emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga PabloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pablo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pablo? Voto për emrin tënd