Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Polly

Është emri yt Polly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Pol, Pul, Paul, Phil, Pal, Polo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Poll
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55910 Polly's në Facebook. Pozicioni #1518
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PollyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Polly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Polly? Voto për emrin tënd