Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paolo

Është emri yt Paolo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paul
Djem me tinguj të ngjashëm:Pablo, Pol, Paul, Pul, Phil, Pal, Polo, Pille
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65315 Paolo's në Facebook. Pozicioni #1333
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy
Komente nga PaoloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paolo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paolo? Voto për emrin tënd