Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paulus

Është emri yt Paulus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Paavo, Pablo, Pal, Pasha, Paul, Paulette, Pauli, Paulie, Paulien, Pauliene, Paulinus, Paulo, Pavel, Pavle, Pawel, Pol, Pou, Poul, Povel
Djem me tinguj të ngjashëm:Polak, Pavlusha, Palash, Pelike, Pelles, Pauls, Plug, Polk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pules, Pales, Pelagia, Paliki, Phillis, Phylicia, Phyllis, Pallas
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6815 Paulus's në Facebook. Pozicioni #8005
Kategoritë:Emra latin
Komente nga PaulusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paulus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paulus? Voto për emrin tënd