Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paavo

Është emri yt Paavo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paulus
Djem me tinguj të ngjashëm:Pio, Phi Hải, Phú Hiệp, Phú Hải, Phi Ðiệp, Pepe, Phú Đà, Pau
Vajza me tinguj të ngjashëm:Po, Phối Phối, Pippa, Pee, Pia, Pi, Puah, Phap
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 715 Paavo's në Facebook. Pozicioni #43619
Kategoritë:emrat aa - Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga PaavoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paavo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paavo? Voto për emrin tënd