Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pia

Është emri yt Pia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Pius
Djem me tinguj të ngjashëm:Pio, Phi Hải, Phú Hiệp, Phú Hải, Phi Ðiệp, Pepe, Phú Đà, Pau
Vajza me tinguj të ngjashëm:Po, Phối Phối, Pippa, Pee, Pi, Puah, Phap, Pa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 210 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 141 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 141 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 139 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 191 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 190 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36480 Pia's në Facebook. Pozicioni #2085
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga PiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pia? Voto për emrin tënd