Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Pau

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Pau.
Është emri yt Pau? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pio, Phi Hải, Phú Hiệp, Phú Hải, Phi Ðiệp, Pepe, Phú Đà, Puw
Vajza me tinguj të ngjashëm:Po, Phối Phối, Pippa, Pee, Pia, Pi, Puah, Phap
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11360 Pau's në Facebook. Pozicioni #5333
Kategoritë:Emrat Katalonje - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga PauPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pau? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pau? Voto për emrin tënd