Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pio

Është emri yt Pio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Phú Hiệp, Phi Hải, Phú Hải, Phi Ðiệp, Pepe, Phú Đà, Pau, Puw
Vajza me tinguj të ngjashëm:Po, Phối Phối, Pippa, Pee, Pia, Pi, Puah, Phap
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4545 Pio's në Facebook. Pozicioni #10982
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pio? Voto për emrin tënd