Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pius

Është emri yt Pius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Pia, Pie
Djem me tinguj të ngjashëm:Papak, Pegasus, Paz, Pij, Pax, Peck, Pacho, Picus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paca, Pooja, Puk, Pica, Pixie, Peg, Puja, Peggy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6890 Pius's në Facebook. Pozicioni #7949
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga PiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pius? Voto për emrin tënd