Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Puk

Është emri yt Puk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Papak, Pegasus, Paz, Pij, Pax, Peck, Pacho, Picus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paca, Pooja, Pica, Pixie, Peg, Puja, Peggy, Psyche
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Puk's në Facebook. Pozicioni #38576
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga PukPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Puk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Puk? Voto për emrin tënd