Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pules

Është emri yt Pules? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Polak, Palash, Pavlusha, Paulus, Pelike, Pelles, Pauls, Plug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pales, Pelagia, Paliki, Phillis, Phylicia, Phyllis, Pallas, Pelageya
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Pules's në Facebook. Pozicioni #1005864
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga PulesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pules? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pules? Voto për emrin tënd