Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Phyllis

Është emri yt Phyllis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Fyllis
Djem me tinguj të ngjashëm:Polak, Palash, Pavlusha, Paulus, Pelike, Pelles, Pauls, Plug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pules, Pales, Pelagia, Paliki, Phillis, Phylicia, Pallas, Pelageya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 157945 Phyllis's në Facebook. Pozicioni #637
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga PhyllisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Phyllis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Phyllis? Voto për emrin tënd