Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pavel

Është emri yt Pavel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paulus
Variante:Pascha, Павел
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Pol, Paul, Pul, Phil, Pal, Polo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31565 Pavel's në Facebook. Pozicioni #2353
Kategoritë:Emrat Çeke - Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga PavelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pavel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pavel? Voto për emrin tënd