Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paulo

Është emri yt Paulo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paulus
Djem me tinguj të ngjashëm:Paolo, Pablo, Pol, Paul, Pul, Phil, Pal, Polo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pihla, Pabla, Puebla, Pall, Paley, Pil, Pollie, Polly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa
Facebook:

+/- 76685 Paulo's në Facebook. Pozicioni #1159
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga PauloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paulo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paulo? Voto për emrin tënd