Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Desantila

Është emri yt Desantila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dachentely, Desy Natalia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Tila, Desi
Emrat e vëllezërve:Jurgen
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Desantila's në Facebook. Pozicioni #331872
Kategoritë:Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Desantila


Desantila 2019-09-22
Me pelqen por doja te Doja kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Desantila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Desantila? Voto për emrin tënd