Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Emanuela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Emanuela.
Është emri yt Emanuela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Immanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle, Emili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Ela, Ema, Manu, Mane, Rrodhe, Lela, Pufka, Ela,eni, Manuela, Koli, Emi, Emily, Eli, Lele, ----------, Mela, Dobi, Nela, Emma
Emrat e vëllezërve:Jo, Emanuel, Enio, Nuk.kam, Bilbil, Amarildo, Fatjon, Florenci, Sokol, Inis, Besnik, Cesk, Mondi, Gentjan,bledjan, Mario, Jurgen, Edmond, Emiliano, Aleks, Alkedio, Xhavit, Joni, Elson, Devid, Daniel, Arlind, Adi, Denis
Emrat e motrave:Jo, Denada, Lucie, Luiza, Ilirjana, Anxhela/aulona, Lona, Nuk Kam, Matilda, Esmeralda, Era, Noemi, Ledjana, Aleuname, Klea, Ana, Majlinda, Artenisa
Facebook:

+/- 5860 Emanuela's në Facebook. Pozicioni #9029
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Top 100 italian emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga Emanuela


Emanuela ( 33 vjeç) 2016-05-18
ndjehem mire me kete emer
Emanuela ( 14 vjeç) 2016-09-24
Dua te mesoj perjardhjen e emrit tim
Emanuela ( 20 vjeç) 2017-01-01
Un jam shum e kenaqur me emrin tim por dua te di se cfar kuptimi ma ju lutem me yregoni
Emanuela ( 20 vjeç) 2017-01-01
Un jam shum e kenaqur me emrin tim por dua te di se cfar kuptimi ma ju lutem me yregoni
Emanuela ( 7 vjeç) 2017-02-03
Emer perfekt
Emanuela ( 10 vjeç) 2017-02-06
Me pelqen shume emri im
Emanuela ( 21 vjeç) 2017-02-06
Emri im eshte i vecante
Emanuela ( 21 vjeç) 2017-02-06
Me pelqen emri im dhe ndihem e vecante me te
Emanuela ( 21 vjeç) 2017-05-21
Jezusi quhet emanuell
Emanuela ( 16 vjeç) 2017-06-17
Eshte fantastik si emer
Emanuela ( 18 vjeç) 2019-07-22
Me behet qefi qe kam kete emer sepse eshte i bukur dhe ka mundesi shkurtimi si Ela,Ema,Manu,Manuela,Nela etj...
Emanuela ( 16 vjeç) 2019-10-04
Me falni se sdi fort mire shcipen se kam jetu ne columbi its my emer eshte amaizing
Emanuela ( 16 vjeç) 2019-11-07
Nje emer i thjesht she i bukur!
Gjithashtu e lehte per tu mbajtu mend!
Emanuela ( 15 vjeç) 2019-12-07
eshte shume i bukur
Emanuela ( 23 vjeç) 2020-01-25
Jo
Emanuela ( 23 vjeç) 2020-01-25
Jo
Emanuela ( 14 vjeç) 2020-02-13
ndihem shume shume mire me mrin tim .. emanuela
Emanuela ( 15 vjeç) 2020-05-08
Po jam shumë e kënaqur me këtë emër

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emanuela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emanuela? Voto për emrin tënd