Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Besnik

Është emri yt Besnik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bojanek, Bagwunagijik, Bửu Chưởng, Buegoneguig, Bajnok, Bảo Cường, Bikenge, Bảo Chung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bjanka, Buzincu, Bích Ngọc, Bích Hằng, Bích Hồng, Bích Nga, Bokang, Bích Đông
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Bleona, Edigenia, Marsela, Besare, Roza, Mirjeta, Ardiana, Qendresa, Besarta, Emanuela, Diellza, Aria
Facebook:

+/- 5805 Besnik's në Facebook. Pozicioni #9094
Kategoritë:
Komente nga BesnikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Besnik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Besnik? Voto për emrin tënd