Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Edigenia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Edigenia.
Është emri yt Edigenia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edison, Edson, Edgan, Etchemin, Edzon, Ehtsham, Etsen, Eddison
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisona, Eytjen, Edicenia, Edijane, Edjane, Eitishaimy, Edisson, Edeziana
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Asim, Agron, Besnik, Afrim
Emrat e motrave:Litafete, Gjyle, Atifete, Anita
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 5 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga EdigeniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edigenia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edigenia? Voto për emrin tënd