Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agron

Është emri yt Agron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akram, Ackerman, Aekerman, Akrom, Akran, Acharon, Achiram, Acheron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Acarnania, Agrona, Azurine, Acerina, Aagrima, Ayse Kuran, Aigerim, Ashrani
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Altin
Emrat e motrave:Elsa, Edigenia, Ece, Drenusha, Arbesa
Facebook:

+/- 5260 Agron's në Facebook. Pozicioni #9836
Kategoritë:Popullore italian emrat boy
Komente nga AgronPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agron? Voto për emrin tënd