Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Acarnania

Është emri yt Acarnania? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akram, Ackerman, Agron, Aekerman, Akrom, Akran, Acharon, Achiram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agrona, Azurine, Aagrima, Acerina, Ayse Kuran, Aigerim, Ashrani, Azirna
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Acarnania's në Facebook. Pozicioni #4326548
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AcarnaniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Acarnania? Voto për emrin tënd


Është emri yt Acarnania? Voto për emrin tënd