Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ackerman

Është emri yt Ackerman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akram, Agron, Aekerman, Akrom, Akran, Acharon, Achiram, Acheron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Acarnania, Agrona, Azurine, Acerina, Aagrima, Ayse Kuran, Aigerim, Ashrani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Ackerman's në Facebook. Pozicioni #166140
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AckermanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ackerman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ackerman? Voto për emrin tënd