Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azurine

Është emri yt Azurine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akram, Ackerman, Agron, Aekerman, Akrom, Akran, Acharon, Achiram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Acarnania, Agrona, Aagrima, Acerina, Ayse Kuran, Aigerim, Ashrani, Azirna
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Azurine's në Facebook. Pozicioni #1306959
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AzurinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azurine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azurine? Voto për emrin tënd