Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arbnora

Është emri yt Arbnora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nora, Jo, Bola, Norki, Nola
Emrat e vëllezërve:Jo, Albion, Liridon, Edmond, Arbror, Artan, Adrian, Agron, Arbnor, Shkodran
Emrat e motrave:Jo, Edona, Bleona, Krenare, Gentijana, Rinesa, Leonora, Liridona, Gentiana, Arta, Albiona, Elmira Riana Albulena, Diellza, Diesa
Facebook:

+/- 550 Arbnora's në Facebook. Pozicioni #52814
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Arbnora


Arbnora ( 13 vjeç) 2018-02-12
jo une nuk kam
Arbnora ( 22 vjeç) 2019-05-20
Jo
Arbnora ( 14 vjeç) 2020-08-12
Me pelqen por dua ta di se cfar kuptimi ka❤️
Arbnora ( 19 vjeç) 2020-08-31
Dua ta di kuptimin e ti
Arbnora ( 18 vjeç) 2020-10-10
Emri me i bukri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arbnora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arbnora? Voto për emrin tënd