Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arlind

Është emri yt Arlind? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arland, Arlindo, Arlando, Arlande, Arlandy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arlinda, Arlanda, Arlinde, Aerlant, Arleyneth
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Lindi, Caki, Indi, Ari
Emrat e vëllezërve:Jo, Arlind, Alban, Florjan, Erdin, Arben
Emrat e motrave:Arlinda, Adele, Albulena, Griselda, Feime, Erina, Irida, Qendresa, Erona, Erza, Violeta, Dea, Fjorela, Anda, Joana, Jo, Enada, Adela, Emanuela, Nahile, Arinda
Facebook:

+/- 2100 Arlind's në Facebook. Pozicioni #19834
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Top 100 shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Arlind


Arlind ( 17 vjeç) 2018-04-18
Jo skam
Arlind 2018-11-02
Qfar domethenie ka emri Arlind dhe Arben
Arlind ( 3 vjeç) 2019-04-28
Eshte shume i pelqyer nga te tjeret
Arlind ( 13 vjeç) 2019-09-24
lindi ari

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arlind? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arlind? Voto për emrin tënd