Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erblin

Është emri yt Erblin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Blini, Lini, Dablin, Bini, Blin, Dubllin
Emrat e vëllezërve:Leotrim, Abit, Elmir
Emrat e motrave:Melika, Ermira, Rina, Doruntina, Leonora, Bleona, Erza, Erblina, Njomza, Aurela
Facebook:

+/- 430 Erblin's në Facebook. Pozicioni #63005
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - emrat Boy me vlerësim më të ulët - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë
Komente nga Erblin


Erblin ( 23 vjeç) 2018-02-21
Komenti im per Emrin tim eshte qe shqiptohet lehtë tingellon bukur dhe nuk ka problem
Erblina ( 16 vjeç) 2018-08-29
Emri Erblina ka nje domethenje shume te bukur nje parfum Blina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erblin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erblin? Voto për emrin tënd