Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elmir

Është emri yt Elmir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:elmer
Djem me tinguj të ngjashëm:Elmer, Elner, Elmar, Elmoor, Eelmer, Ellmer, Elmore, Elemer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eleonora, Elmira, Elenore, Elenora, Elmyra, Elinora, Elnora, Elinor
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Astrit, Erblin, Erza
Emrat e motrave:Erza
Facebook:

+/- 980 Elmir's në Facebook. Pozicioni #34711
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Popullore turk emrat boy - Popullore slloven emrat boy
Komente nga ElmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmir? Voto për emrin tënd