Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eleonora

Është emri yt Eleonora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Eleanor, Eleanora, Elenora, Eleonore, Eleonorus, Elinor, Ellinore, Leonore, Leora, Lore
Djem me tinguj të ngjashëm:Elmir, Elmer, Elner, Elmar, Elmoor, Eelmer, Ellmer, Elmore
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elmira, Elenore, Elenora, Elmyra, Elinora, Elnora, Elinor, Eleanor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 179 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 169 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 165 vota
Pseudonime:Lola, Nora
Emrat e vëllezërve:Miguel, Erdonis
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10205 Eleonora's në Facebook. Pozicioni #5837
Kategoritë: - Emra italiane - Top 100 grek emrat - Emrat me 8 shkronja - Top 100 italian emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga Eleonora


Eleonora ( 15 vjeç) 2017-08-27
dua ta di kuptimin e rmrit tuaj

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eleonora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eleonora? Voto për emrin tënd