Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elinora

Është emri yt Elinora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elmir, Elmer, Elner, Elmar, Elmoor, Eelmer, Ellmer, Elmore
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eleonora, Elmira, Elenore, Elenora, Elmyra, Elnora, Elinor, Eleanor
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sihana
Facebook:

+/- 110 Elinora's në Facebook. Pozicioni #170462
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje
Komente nga ElinoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elinora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elinora? Voto për emrin tënd