Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elmar

Është emri yt Elmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelmar
Djem me tinguj të ngjashëm:Elmir, Elmer, Elner, Elmoor, Eelmer, Ellmer, Elmore, Elemer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eleonora, Elmira, Elenore, Elenora, Elmyra, Elinora, Elnora, Elinor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5895 Elmar's në Facebook. Pozicioni #8980
Kategoritë:Emrat gjermanike - Popullore turk emrat boy
Komente nga ElmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmar? Voto për emrin tënd