Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elmira

Është emri yt Elmira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:de
Variante:Elmire
Djem me tinguj të ngjashëm:Elmir, Elmer, Elner, Elmar, Elmoor, Eelmer, Ellmer, Elmore
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eleonora, Elenore, Elenora, Elmyra, Elinora, Elnora, Elinor, Eleanor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:Vizatim
Emrat e vëllezërve:Erxhan
Emrat e motrave:Erza, Elsa, Eliza, Naxhije, Emira, Ezana, Eljesa
Facebook:

+/- 7090 Elmira's në Facebook. Pozicioni #7767
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga ElmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmira? Voto për emrin tënd