Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ervis

Është emri yt Ervis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erebos, Erebus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ervica
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Visi
Emrat e vëllezërve:Jo, Kristi, Niko
Emrat e motrave:Valbona, Jo, Elisa, Elsa Gjondedaj, Elvisa, Juana Merkaj, Alkida
Facebook:

+/- 1875 Ervis's në Facebook. Pozicioni #21559
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore grek emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Ervis


Ervis ( 32 vjeç) 2016-06-14
Jo
Ervis ( 24 vjeç) 2019-06-28
Si është historia e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ervis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ervis? Voto për emrin tënd