Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esma

Është emri yt Esma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Esmée
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée, Eshauna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Linda, Arbresha, Elma, Rovena
Facebook:

+/- 3520 Esma's në Facebook. Pozicioni #13446
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga EsmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esma? Voto për emrin tënd