Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eugen

Është emri yt Eugen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eugenius
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam, Eason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nushi, Lalo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erinda
Facebook:

+/- 6495 Eugen's në Facebook. Pozicioni #8320
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Po emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga EugenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eugen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eugen? Voto për emrin tënd