Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elona

Është emri yt Elona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Lona, Jo, Eli, Aliona, Ela, Lonche, Loni, Makarona
Emrat e vëllezërve:Jo, Ori, Paulin, Skam Binjak, Erzen, Argzen, Elbasan, Gentrit, Elidon, Genti, Sidriti, Ylli, Po, Eron, Endrit, Orges, Edisoni, Arnoldi
Emrat e motrave:Jo, Elisa, Skam Binjake, Liona, Elena, Eglantina, Diellza, Gentiana, Ajla, Po, Arona, Arjelda, Eneida, Vali, Gjyljana, Elda, Rrushe, Merita
Facebook:

+/- 5245 Elona's në Facebook. Pozicioni #9859
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Lehtë për të shpallë emrat vajzë - Emrat Girl me vlerësim më të ulët
Komente nga Elona


Elona ( 15 vjeç) 2018-01-16
Falenderoj prindrit e mi qe ma vendosen kete emër kaq te bukur
Elona ( 20 vjeç) 2018-07-28
Shume i perhapur
Elona ( 15 vjeç) 2019-03-02
S'me plq fare
Elona ( 15 vjeç) 2019-04-01
Jo
Elona ( 15 vjeç) 2019-07-06
I falënderoj prinderit per emrin qe me kan vën jam shum e lumtur qe me pagezuan me emrin Elona dhe mund te mburrem me emrin qe mbaj
Elona ( 15 vjeç) 2019-07-06
I falenderoj prinderit qe me pagezuan me ket emer kaq te bukur.
Elona ( 36 vjeç) 2019-08-07
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elona? Voto për emrin tënd