Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elidon

Është emri yt Elidon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldin, Elton, Eldon, Eldan, Eldwyn, Elden, Eledon, Ealhdun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eltina, Eldina, Eltien, Eltine, Eldine, Elidiane, Eldiene, Elielton
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Eldion, Liridon, Elison, Eli, Doni, Elio
Emrat e vëllezërve:Marko, Jo, Rrezon
Emrat e motrave:Marjana, Elsa, Leonela, Bettina, Marigona, Elona, Elisa, Jo
Facebook:

+/- 385 Elidon's në Facebook. Pozicioni #68266
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Elidon


Elidon ( 10 vjeç) 2021-01-19
Jo
Elidon ( 17 vjeç) 2021-07-02
Un nuk e di kuptimin e emrimt tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elidon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elidon? Voto për emrin tënd