Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eldina

Është emri yt Eldina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eldiene
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldin, Elton, Eldon, Elidon, Eldan, Eldwyn, Elden, Eledon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eltina, Eltien, Eltine, Eldine, Elidiane, Eldiene, Elielton, Eldineé
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Dina, Ina
Emrat e vëllezërve:Granit
Emrat e motrave:Kaltrina
Facebook:

+/- 710 Eldina's në Facebook. Pozicioni #43930
Kategoritë:Popullore suedez emrat vajzë




Komente nga Eldina


Eldina ( 16 vjeç) 2020-08-15
Super
Eldina ( 19 vjeç) 2021-01-10
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eldina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eldina? Voto për emrin tënd