Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eltina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eltina.
Është emri yt Eltina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ale
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldin, Elton, Eldon, Elidon, Eldan, Eldwyn, Elden, Eledon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eldina, Eltien, Eltine, Eldine, Elidiane, Eldiene, Elielton, Eldineé
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Po
Emrat e vëllezërve:Edonis, Erjon, Ledijon, Vlorjan
Emrat e motrave:Elsa, Florentina, Eljesa, Erona
Facebook:

+/- 150 Eltina's në Facebook. Pozicioni #135899
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Vështirë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga Eltina


Eltina ( 19 vjeç) 2017-08-25
jo
Eltina ( 16 vjeç) 2018-01-26
Esht i mir dhe emri eltina esht shum i veqant sepsr nuk ka shum emra sikurse i imi pra eltina.Mua shum shpesh ma perzijn me emtin altina edhe per ata me vjen keq shum
Eltina ( 17 vjeç) 2018-08-26
m plqen shumm
Eltina 2018-12-07
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eltina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eltina? Voto për emrin tënd