Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erald

Është emri yt Erald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eraldo, Erildi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eralda, Erleta, Erlita, Erolda, Erileide, Earlytha, Erlyta, Erolit
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Aldi, Raldi
Emrat e vëllezërve:Jo, Altin, Daniel
Emrat e motrave:Ida, Jona, Besjana, Eralda, Lea, Imelda, Jo
Facebook:

+/- 2075 Erald's në Facebook. Pozicioni #19984
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Erald


Erald ( 5 vjeç) 2018-08-18
Jo
Erald 2019-12-21
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erald? Voto për emrin tënd