Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ida

Është emri yt Ida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Idalia, Idalie, Idalina, Idaline, Yda
Djem me tinguj të ngjashëm:Ide, Idi, Ihd, Iyad, Id, Itay, Ito, Ithai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Idoia, Idoya, Ita, Iet, Ied, Iida, Iti, It
Vlerësimi:
4/5
yje 536 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 400 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 397 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 396 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 505 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 503 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Mateo
Emrat e motrave:Lori, Kesi, Alessia, Bruna, Kristina
Facebook:

+/- 83900 Ida's në Facebook. Pozicioni #1084
Kategoritë: - Emra gjermanë - Top 100 Thai emrat - Top 100 fund emrat - Emrat me 3 shkronja - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga IdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ida? Voto për emrin tënd