Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ita

Është emri yt Ita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ide
Djem me tinguj të ngjashëm:Ide, Idi, Ihd, Iyad, Id, Itay, Ito, Ithai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ida, Idoia, Idoya, Iet, Ied, Iida, Iti, It
Vlerësimi:
4/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Amara
Facebook:

+/- 15025 Ita's në Facebook. Pozicioni #4271
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga ItaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ita? Voto për emrin tënd