Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ide

Është emri yt Ide? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Idde, Iddichje, Iddo, Idele, Idichje, Ido, Ids, Idse, Ie, Ied, Iet, Ieteke, Ietsen, Ietsk, Ietske, Ietzen, It, Ita, Ito, Itse, Itsen, Itsje, Itske, Itty, Itzke, Yde, Yt, Ytke, Ytse, Ytsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Idi, Iyad, Ihd, Id, Itay, Ito, Ithai, Itai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ida, Idoia, Idoya, Ita, Iet, Ied, Iida, Iti
Vlerësimi:
4/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1115 Ide's në Facebook. Pozicioni #31604
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e shkurtër
Komente nga IdePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ide? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ide? Voto për emrin tënd