Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ids

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ids.
Është emri yt Ids? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shfaqet në Friesland
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ide
Djem me tinguj të ngjashëm:Ides, Itachi, Iodoc, Idas, Idse, Itzhak, Itsuki, Itse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itsje, Itzy, Iyotis, Idichje, Itske, Ietske, Ietsk, Iddichje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230 Ids's në Facebook. Pozicioni #99078
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga IdsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ids? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ids? Voto për emrin tënd