Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Idse

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Idse.
Është emri yt Idse? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shfaqet në Friesland
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ide
Djem me tinguj të ngjashëm:Ids, Ides, Itachi, Iodoc, Idas, Itzhak, Itsuki, Itse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Itsje, Itzy, Iyotis, Idichje, Itske, Ietske, Ietsk, Iddichje
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Idse's në Facebook. Pozicioni #3273652
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga IdsePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idse? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idse? Voto për emrin tënd