Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yde

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yde.
Është emri yt Yde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shfaqet në Friesland
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ide
Djem me tinguj të ngjashëm:Yat, Yoda, Yuto, Yuuto, Yedidyah, Yehudah, Yudai, Yehuda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yeti, Yda, Yt, Yuta, Yati, Youta, Yuhudit, Yedda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Yde's në Facebook. Pozicioni #546702
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga YdePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yde? Voto për emrin tënd