Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yuto

Është emri yt Yuto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yat, Yde, Yoda, Yuuto, Yedidyah, Yehudah, Yudai, Yehuda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yeti, Yda, Yt, Yuta, Yati, Youta, Yuhudit, Yedda
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 860 Yuto's në Facebook. Pozicioni #38036
Kategoritë:Emrat e shkurtër




Komente nga Yuto



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yuto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yuto? Voto për emrin tënd