Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yedda

Është emri yt Yedda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yat, Yde, Yoda, Yuto, Yuuto, Yedidyah, Yehudah, Yudai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yeti, Yda, Yt, Yuta, Yati, Youta, Yuhudit, Yehudit
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Yedda's në Facebook. Pozicioni #73419
Kategoritë:
Komente nga YeddaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yedda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yedda? Voto për emrin tënd