Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yuta

Është emri yt Yuta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yat, Yde, Yoda, Yuto, Yuuto, Yedidyah, Yehudah, Yudai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yeti, Yda, Yt, Yati, Youta, Yuhudit, Yedda, Yehudit
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3305 Yuta's në Facebook. Pozicioni #14090
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat boy
Komente nga YutaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yuta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yuta? Voto për emrin tënd